Home » > Kategoria główna » 5 latki realizują tematy związane z wsią-praca online

5 latki realizują tematy związane z wsią-praca online

Grupa 5-latków  realizowała tematy związane z  wsią. Dzieci przypominały jakie zwierzęta można spotkać na wsi, jak nazywają się dzieci tych zwierząt oraz ich domki. Wykonywały zadania, bawiły się  i doiły krowę w  DZIEŃ KROWY, słuchały opowiadania, wierszy, rozwiązywały zagadki oraz quiz o zwierzętach. Pochwaliły się również swoimi domowymi  pupilami. Lepiły z plasteliny i uczyły się rysować zwierzęta mieszkające na wsi. Z takim stadkiem zwierzaków w domu na pewno weselej! Brawo Kochani! W domach zamieszkały sympatyczne zwierzaki. Przedszkolaki nie  tylko się edukują, one także świetnie się bawią na różne sposoby ( wg pomysłów własnych, a także pomysłów rodziców) przy czym nabywają nowe, cenne umiejętności.

Rodzicom należą się ogromne wyrazy uznania za pomysłowość, cierpliwość i sumienność. A dzieciom za chęci do pracy i uśmiechy na buźkach. Dziękujemy za współpracę!