Home » > Kategoria główna » 6 latki świętowały Dzień Pluszowego Misia!

6 latki świętowały Dzień Pluszowego Misia!

 Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. Tego dnia każdy przedszkolak bawił się  w rytm znanych piosenek o misiach.

„Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie” czy „ Miś brązowy i miś biały” to tylko niektóre z utworów, które zabrały naszych przedszkolaków do opływającej miodem, misiowej krainy. Nasza uroczystość rozpoczęła się ciepłym przywitaniem dzieci i ich zdjęć z ich ulubionymi  maskotkami. Po tym miłym wstępie, zaprezentowana została historia pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych. Kolejnymi przygotowanymi atrakcjami były zabawy matematyczne, leczenie misia i przyklejaniem na rany plasterków,  6-latki przeprowadzały także operacje z naszym bohaterem- misiem w roli głównej. Odbył się turniej minigolfa oraz zabawa „Kto nakarmi misia”. Dzieci pełne radości, czerpanej ze wspólnej zabawy, z wielkim zainteresowaniem obejrzały także krótki film prezentujący etapy rysowania misia, który dla wielu okazał się bardzo przydatny podczas późniejszego kreślenia misia na papierze. Po pełnej uśmiechu, ogromu radości zabawie 6 latki obejrzały bajkę o znanym Misiu Puchatku. Już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia. Najważniejszy, główny cel imprezy- wspólna, zgodna zabawa- został osiągnięty.