Home » > Kategoria główna » Mikołajkowe szaleństwo w zerówce…

Mikołajkowe szaleństwo w zerówce…

Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. W naszym przedszkolu już od samego rana grupa 6-latków z niecierpliwością nasłuchiwała dzwonka Świętego Mikołaja. Oczekiwany wyjątkowy gość pojawił się u nas całkiem inaczej niż  zwykle, otóż na naszym  przedszkolnym ekranie. W towarzystwie Reniferów –Mikołaj przywitał nas z wielkim uśmiechem.

Wszystkie dzieci bardzo mocno przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność lub obawę – jednak trwało to tylko chwilę, gdyż Mikołaj dla każdego miał dużo ciepłych i miłych słów.   Mikołaj zachęcił dzieci do tańca, oprowadzi ich po swojej magicznej krainie. Dzieci mogły podpatrzeć pracę elfów i odwiedzić renifery Świętego Mikołaja. Dzieci chętnie rozmawiały z gościem, mimo , że przez ekran telewizora.  Dodatkowo Mikołaj poprosił dzieci o wykonanie specjalnego zadania. Zadaniem 6-latków było wyczarowanie  z materiałów, które mają w przedszkolu: choinki, portretu Mikołaja oraz bałwana i kolorowej bombki. Przedszkolaki wykonały zadnie pod czujnym okiem Mikołaja na  oceną celującą: z makaronu, ryżu i innych mas plastycznych.  W zamian Święty Mikołaj obdarował przedszkolaki prezentami. Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji. Dziękujemy za miłe spotkanie.