Home » > Kategoria główna » Bajkowe ferie zimowe

Bajkowe ferie zimowe

Ferie zimowe w naszym przedszkolu, to czas świetnych zabaw i realizacji ciekawych pomysłów, które w tym roku upłynęły pod hasłem „Bajkowe ferie zimowe”…

Przedszkolaki dowiedziały się sporo ciekawostek o życiu pingwinów, gdzie mieszkają i jak wiele jest gatunków. Wykonały prace plastyczne oraz  bawiły się z bohaterami bajki „Epoka Lodowcowa”.  Oczywiście nie zabrakło różnych zadań do wykonania, m.in. łowienia żołędzi, odnajdywania: gdzie jest bobas? , kina przedszkolnego. Minione tygodnie były pełne pozytywnych emocji.  Dzieci stworzyły  z kartonu wielkiego mamuta  oraz upiekły magiczne kiełbaski nad ogniem. Tańcem i śpiewem wzajemnie sprawiały sobie radość. Nie zabrakło  również zimowych zabaw na śniegu tym prawdziwym i sztucznym. Zapraszamy do fotorelacji.