Home » > Kategoria główna » CO SŁYCHAĆ U PIERWSZOKLASISTÓW?

CO SŁYCHAĆ U PIERWSZOKLASISTÓW?

Nareszcie razem! Po długim okresie nauki zdalnej i dwutygodniowych feriach wróciliśmy wszyscy do szkoły. Miło było znów zasiąść w swojej ławce, przywitać się z przyjaciółmi i zacząć wspólnie działać. Nie tracimy czasu! Choć nadal musimy przestrzegać zasad reżimu sanitarnego, staramy się jak najwięcej czasu spędzać na wspólnych działaniach i zabawach. Poznajemy siebie „od nowa”. Dołączyła do naszego zespołu klasowego Alicja, więc postanowiliśmy ułatwić jej poznanie całej naszej grupy. Rozpoczęliśmy projekt pod nazwą „Co u ciebie słychać?”.  W każdy czwartek wylosowani wcześniej uczniowie prezentują swoje  zainteresowania, upodobania, opowiadają o uprawianych sportach, czytanych książkach, ulubionych idolach. Mogą nauczyć kolegów swoich zabaw, nowego tańca, wspólnie z klasą wykonać składankę, pracę plastyczną. Pokazujemy siebie z jak najlepszej strony. Pierwsi bohaterowie już zachwycili nas swoimi umiejętnościami. Choć znaleźli się w ogniu trudnych pytań, poradzili sobie doskonale. Czekamy na kolejne prezentacje!