Home » > Kategoria główna » BAL KARNAWAŁOWY U STARSZAKÓW

BAL KARNAWAŁOWY U STARSZAKÓW

W grupie 5-latków  odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. W przedszkolu tego dnia pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, strażak, kowboj…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!