Home » > Kategoria główna » Wyniki konkursu plastycznego „Ale jaja … Wielkanocne”!

Wyniki konkursu plastycznego „Ale jaja … Wielkanocne”!

Konkurs plastyczny  przeprowadziliśmy w tym roku pierwszy raz. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba było przygotować pracę konkursową, zrobić zdjęcie  i wysłać ją  mailem, aby komisja mogła dokonać oceny. Byliśmy bardzo ciekawi, czy znajdą się chętni, żeby zmierzyć się z takim zadaniem. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Wpłynęło 140 prac. Niespodzianką był liczny udział dzieci z innych szkół i przedszkoli! Kto wie, być może konkursy internetowe będziemy organizować częściej? Poniżej przedstawiamy imiona i nazwiska osób nagrodzonych i wyróżnionych. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Wręczenie nagród odbędzie się po świętach. Bardzo chcemy Was zaprosić do  naszej szkoły i pogratulować osobiście. Jeśli nam się to nie uda, nagrody zostaną wysłane pocztą. Czekajcie na informację  tuż po świętach.  Pozostałym dzieciom dziękujemy. Dla Was również przewidzieliśmy nagrody.

kategoria przedszkole:
nagroda: Lili Witczak, Bartek Wysocki, Antosia Dudaszek, Jakub Telega, Iga Szymkowiak, Zofia Raś, Oskar Górecki, Oliwia Jankowiak.


wyróżnienie:  Frania Pajchrowska, Franek Figaj, Dominika Stasik, Kacper Wojtecki.

kategoria klasa 1-3:
nagroda: Iza Wojciechowska, Małgorzata Burdziąg, Patrycja Kościelniak, Emilia Koszalik, Mikołaj Mądry, Wojciech Kmieć.

 
wyróżnienie: Alicja Jelak, Maria Miękus, Julia Podawacz, Sandra Abramowicz, Lena Oglaniec.

kategoria klasa 4-8:
nagroda: Pola Stempniewicz, Antonia Pajchrowska, Jakub Walczak, Patrycja Tomczak, Kinga Stempniewicz, Kinga Regulska, Jagoda Sokowicz , Kacper Tomczak, Michalina Pełczyńska.


wyróżnienie: Aleksandra Dworzańska, Maja Skowron, Wiktoria Włodarczak, Maksymilian Jaśkowiak, Amelia Przybylska, Piotr Sieradzki, Emila Pawlak, Monika Bernard, Anna Wolczyńska.