Home » > Kategoria główna » EURO 2020 W PRZEDSZKOLU

EURO 2020 W PRZEDSZKOLU

Dziś w naszym przedszkolu miała miejsce niecodzienna uroczystość – na boisku przedszkolnym odbyło się EURO 2020!!!  Na początek odbyły się uroczyste przemarsze, następnie wspólna rozgrzewka i wreszcie upragnione mecze! Dzieci pięknie ubrane w stroje w narodowych barwach brały udział w różnych aktywnościach związanych z piłką nożną.

W przedsięwzięcie oprócz kadry nauczycieli, zaangażowali się również Trenerzy Akademii Piłkarskiej „Jarota” Jarocin: Piotr Garbarek oraz Artur Tomczak. Osoby z odpowiednim, trenerskim podejściem do dzieci. To był niesamowity, pełen wrażeń, wspaniały dzień!  Ale w tym dniu nie było przegranych!!!! Wszystkie przedszkolaki otrzymały w nagrodę: pyszne lody.   W EURO 2020 zaangażowali się również rodzice, którzy przygotowali stroje i gadżety dla dzieci. Wszyscy kibicują  biało-czerwonym!!!