Home » > Kategoria główna » „Czytające Przedszkole” – wizyta pana Adama Pawlickiego

„Czytające Przedszkole” – wizyta pana Adama Pawlickiego

Nasze Przedszkole od lat realizuje Program „Czytające Przedszkole” w ramach Kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Kampania ta zachęca rodziców, opiekunów, nauczycieli, wszystkich dorosłych do codziennego czytania dzieciom. Pomysł głośnego czytania zyskał szerokie grono zwolenników i przekształcił się w ogólnopolską akcję pod hasłem „Czytaj dziecku 20 minut dziennie”. Jeśli chcemy, by dzieci wyrosły na wykształconych, kulturalnych, mądrych i dobrych ludzi, wychowujmy je w miłości do książek, codziennie czytając im dla przyjemności: w domu, w przedszkolu i w szkole. W dniu 30.10 (czwartek) zaprosiliśmy do głośnego czytania Pana Adama Pawlickiego Burmistrza Miasta Jarocin- tatę Antosi, który wprowadził dzieci w świat zwierząt mieszkających w lesie. Stąd pomysł na przeczytanie dzieciom bajki o „Lisie i dziku”. Dziękujemy za skorzystanie z zaproszenia i poświęcony czas dzieciom. Zapraszamy ponownie!!!