Home » > Kategoria główna » Wybory do Samorządu

Wybory do Samorządu

30 września okazał się być bardzo intensywnym i niezwykle ciekawym dniem w naszej szkole. Oj działo się! Dzień rozpoczęliśmy od spotkania w klasach z wychowawcami, by wspólnie świętować Dzień Chłopca. Następnie przygotowaliśmy stoły z poczęstunkiem. Każda klasa przygotowała coś innego, mieliśmy okazję spróbować domowej roboty placków, babeczek, galaretek czy sałatek. Nie zabrakło nawet świeżo przygotowanych tostów i jajecznicy!Najważniejszym jednak punktem tego dnia była debata i wybory do samorządu uczniowskiego. Kandydaci zmierzyli się z seriami pytań na temat swoich zainteresowań i planów dotyczących szkoły. Na koniec dnia, dla rozluźnienia, uczniowie wzięli udział w rozgrywkach sportowych.