Home » > Kategoria główna » Wybory Małej Miss Przedszkolaków- Dzień Kobiet w przedszkolu.

Wybory Małej Miss Przedszkolaków- Dzień Kobiet w przedszkolu.

Kapitalną zabawę urządziły przedszkolaki w grupie SMERFÓW  z okazji Dnia Kobiet.

Dzieciaki pokazały, że jest to święto ważne także dla najmłodszych kobiet. Wiele radości sprawił dzieciom przygotowany z tej okazji konkurs Wyboru Małej Miss Przedszkolaków. Dziewczynki, na przygotowany z tej okazji czerwony dywan wprowadzili chłopcy. Zwyciężczynie otrzymały korony oraz kolorowe szarfy. Występy wszystkich kandydatek oceniało Jury, skład którego stanowili chłopcy z przedszkola. Wszyscy mali panowie tradycyjnie złożyli koleżankom serdeczne życzenia a następnie wręczyli upominki. Tego dnia w przedszkolu panowała świąteczna atmosfera. Słychać było taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym czasie.