Home » > Kategoria główna » Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

Palcem po mapie, autobusem lub autokarem – nie ważne jak i czym, blisko czy daleko. Ważne aby w dobrym towarzystwie i z uśmiechem na twarzy. Ani jednego, ani drugiego w naszym przedszkolu nie brakuje więc każda wyprawa nam się udaje. Tym razem dzieci wybrały się do kina na film pt. „Jeżyk i przyjaciele”.  Wtorkowe  popołudnie spędziliśmy w Parku w Jarocinie. To był bardzo udany wyjazd. Poza tym dzieci przeszły szkolenie na „małego detektywa” i rozpoznawały fałszywy i podrobiony banknot. Dzieci poznały banknoty i monety, strony awers i rewers oraz zabezpieczenia, które umieszczone są na banknotach. To był bardzo ciekawy dzień. Przedszkolaki już wiedzą na co zwrócić uwagę kiedy otrzymają pieniądze. Zresztą sprawdźcie sami, zapraszamy do fotorelacji.