Home » > Kategoria główna » Aloha Przyjaciele!

Aloha Przyjaciele!

W ostatnim tygodniu przedszkolaki wybrały się w podróż na Hawaje. Cały tydzień towarzyszył nam hawajski humor. Dzieci zrobiły wiele dekoracji związanych z danym tematem: palmy, ananasy, flamingi, ocean. Każdy z dzieci stworzył swój strój hawajski. Nauczyliśmy się paru słów w danym języku oraz poznaliśmy bohaterów bajki „Lilo i Stich”. Ten tydzień był smakowity pod postacią różnorodnych owoców, które służyły nam do zrobienia przepysznych szaszłyków i gofrów. Na koniec tego tygodnia zorganizowaliśmy wodny dzień, pełen wrażeń. Ubraliśmy stroje kąpielowe, czapki, posmarowaliśmy się kremem i pobiegliśmy na dwór, gdzie laliśmy się wodą, biegaliśmy pod zraszaczami, bawiliśmy się w basenie a nawet pływaliśmy na desce surfingowej!