Home » > Kategoria główna » 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

„Jest takie miejsce na mapie świata – Polska!

To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! „

10 listopada w naszym Przedszkolu świętowaliśmy razem z Rodzicami Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla Nas wszystkich. Grupa „Smerfów” przygotowywała się do tego dnia przez cały tydzień.  Przypomniała  symbole narodowe: godło, flagę i hymn. Wykonała wiele prac plastycznych oraz  10 listopada upiekła pyszne rogaliki w ramach AKCJI RODZICE -DZIECIOM z mamą Tymka – Panią Joanną Podawacz.

Na uroczystej akademii z dumą recytowaliśmy” Katechizm polskiego dziecka”. Pamiętaliśmy również o odpowiedniej postawie podczas śpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Wiemy, że nasze symbole narodowe traktujemy z szacunkiem i godnością. Samodzielna praca, odświętne stroje, kotyliony oraz flaga Polski sprawiła, ze w tym dniu towarzyszyła nam niesamowita atmosfera.

Było dostojnie, wytwornie, spokojnie… Brawo mali Polacy!!! Dziękujemy Rodzicom za wspaniałą postawę.

Zapraszamy do galerii zdjęć.