Home » > Kategoria główna » Niezwykła podróż niczym w kapsule czasu – DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Niezwykła podróż niczym w kapsule czasu – DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

7  listopada w naszym Przedszkolu  odbył się „Dzień postaci z bajek”.

W tym roku motywem przewodnim w grupie Smerfów były bajki polskie. Do naszej wspólnej zabawy włączyli się Rodzice z całego przedszkola, na których czekała na korytarzu niespodzianka oraz ważne zadanie do wykonania. Rodzice musieli wybrać spośród podanych bajek, tę bajkę, którą najbardziej zapamiętali i lubili w dzieciństwie. Do wyboru był: Reksio, Bolek i Lolek oraz Miś Uszatek. Wygrała bajka: REKSIO, którą dzieci bardzo dobrze znają. Smerfy przybyły do Przedszkola przebrane w przepiękne stroje z bajkowym motywem i pomagały swoim rodzicom. Odbyły się zabawy taneczne w rytm bajkowych piosenek, dzieci słuchały bajek i baśni, rozwiązywały zagadki, a także wykonywały piękne prace plastyczne.  Na koniec dnia oglądały bajkę REKSIO w kinie przedszkolnym. To był wspaniały dzień dla wszystkich. Dziękujemy Rodzicom za wspólną zabawę.