Home » > Kategoria główna » Turniej „dwa ognie”

Turniej „dwa ognie”

Podczas zajęć SKS zorganizowano oraz przeprowadzono turniej w „dwa ognie”. Uczestnikami rozgrywek byli uczniowie klas I – III Zespołu Szkół. Rozgrywki zostały podzielone na trzy etapy. I etap rozegrany został w dniu 17.11.2022r. Wówczas rozegrano dwa spotkania (IA – IB oraz II – III). Drugi etap – 21.11.2022r. (IA – II oraz IB – III) oraz trzeci etap – 24.11.2022r. (IB – II oraz IA – III). Łącznie rozegrano sześć spotkań. Limit czasowy wynosił 2×8 minut. Każdą klasę reprezentowało dziesięcioro uczniów (pięć dziewczynek oraz pięcioro chłopców). Za wygrane spotkanie drużyna otrzymywała 3 punkty, w przypadku wyniku remisowego 2 punkty, za przegraną 1 punkt. Zadaniem drużyn było zdobycie jak największej ilości punktów we wskazanym czasie gry.

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

1. IA – IB 

    18:  17

2. II – III

   14 : 22

3. IA – II 

     6:  11

4. IB – III

     6:  15

5. IB – II

    10: 14

6. IA – III

     20: 27

Klasyfikacja końcowa rozgrywek:

I miejsce – klasa III (9 punktów)

II miejsce – klasa II (7 punktów)

III miejsce – klasa IA ( 5 punktów)

IV miejsce – klasa IB( 3 punkty)

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękuję oraz gratuluję.