Home » > Kategoria główna » Turniej piłki nożnej

Turniej piłki nożnej

Od 23 do 25 XI rozgrywaliśmy szkolny turniej piłki nożnej. Kibicujemy, ale sami też aktywnie spędzamy czas. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn i mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym”.
O szkolny prymat walczyły FC Wlaziki (kl. 4), FC Kmiecie (k. 4), FC Po dolewce (k.8), Fc Burgery (kl.8), Fc Mieszacze (kl.6).
Emocji dużo, bramek więcej, aktywności i głośnych gardeł jeszcze więcej.

Ostateczna kolejność w turnieju :
I miejsce FC Burgery (M. Becela, K. Grzempowski, J. Strugała, A. Zawieja, A. Kuropka, F. Hałas)
II miejsce – FC Po dolewce – (P. Marzyński, E. Talbierz, A. Szcześniak, J. Kuś, A. Zalewski, M. Jaśkowiak)
III miejsce FC Wlaziki (J. Wlazik, W. Durczak, F. Jaśkowiak, W. Kuś, F. Marciniak, N. Konieczna, J. Podawacz)
IV miejsce Fc Mieszacze (A. Ciechelski, B. Jerzyniak, P. Mieloszyk, M. Zenker, G. Wróblewska, Z. Andraszak, A. Marcinowska)
V miejsce FC Kmiecie (J. Roguszczak, M. Troiński, B. Domagała, A. Gendek, W. Kmieć, E. Mieloszyk, J. Plesiak).

Zawodnikom serdecznie gratulujemy, kibicom dziękujemy! Dyplomy w ramach wydarzeń „andrzejkowych” wręczy P. Dyrektor.