Home » > Kategoria główna » Turniej unihokeja

Turniej unihokeja

Podczas zajęć SKS zorganizowano oraz przeprowadzono turniej  „unihokeja”. Uczestnikami rozgrywek byli uczniowie klas I – III Zespołu Szkół. Rozgrywki zostały podzielone na trzy etapy. I etap rozegrany został w dniu 12.12.2022r. Wówczas rozegrano dwa spotkania (II – III oraz IA – IB). Drugi etap – 14.12.2022r. (IB – II) oraz trzeci etap – 15.12.2022r. (IB – III, IA – II oraz IA – III). Limit czasowy wynosił 2×10 minut z krótką przerwą na odpoczynek. Drużyna każdej z reprezentujących klas składała się z sześciu zawodników (pięciu uczniów grających w polu gry +bramkarz). W każdym zespole, podczas każdego spotkania na boisku była obecna co najmniej jedna dziewczynka. Łącznie rozegrano sześć spotkań. Współzawodnictwo przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 punkty, w przypadku wyniku remisowego 2 punkty, natomiast za przegraną 1 punkt.