Home » > Kategoria główna » Za Drzwiami Baśni – I Powiatowy Konkurs Polonistyczny

Za Drzwiami Baśni – I Powiatowy Konkurs Polonistyczny

25 stycznia odbył się w SP nr 4 w Jarocinie I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Za drzwiami baśni” dla uczniów klas IV. Dwuosobowe drużyny z 11 szkół powiatu jarocińskiego miały możliwość wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu znajomości baśni konkursowych. Nie było czasu na nudę. Skojarzenia, wykreślanka, krzyżówka, poszukiwanie różnic między treścią baśni, a przygotowanym na tę okoliczność przedstawieniem, pacynkowym, puzzle, Kahoot, zagadki, projektowanie maski i stroju karnawałowego, to konkurencje, z którymi zmierzyli się czwartoklasiści. Reprezentacja z naszej szkoły: Lena Oglaniec oraz Julia Plesiak otrzymały wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy. Wszyscy wypadli wspaniale i wszystkie drużyny otrzymały nagrody książkowe.