Home » > Kategoria główna » „…Mam tę moc…” – trzeci dzień ferii w przedszkolu

„…Mam tę moc…” – trzeci dzień ferii w przedszkolu

Trzeci dzień ferii zimowych w naszym przedszkolu upłynął pod hasłem  „Mam tę moc… ”. Już od rana, dzieci oddały się twórczej aktywności plastycznej, tworząc „Zimowy zamek Elsy”, bowiem przenieśliśmy się do zaczarowanej Krainy Lodu.

Przedszkolakom cały czas towarzyszyły ogromne emocje i świetna zabawa. Ulepiły bałwanka Olafa – bohatera bajki Disneya, zorganizowały rzut papierową kulą śnieżną. Poszukiwały marchewkowego nosa bałwanka, przewoziły ciężkie, papierowe tafle lodu oraz grały w bingo. Wiele radości sprawiła im zabawa ruchowa „Kto da radę przejść pod soplami lodu” czyli zabawa limbo. Przedszkolaki piekły babeczki i urządziły sobie kino przedszkolne z popcornem i watą cukrową. Nie zabrakło zabaw ruchowych i plastycznych. Tym razem dzieci stworzyły bałwanki z papieru toaletowego owijając swoich kolegów i koleżanki, a także rysowały śnieżynki w mące. Dzieci wesoło spędzały ze sobą czas… Zresztą zobaczcie sami!