Home » > Kategoria główna » „ZOO-PIEKARNIA” serwuje pyszne pączki w TŁUSTY CZWARTEK

„ZOO-PIEKARNIA” serwuje pyszne pączki w TŁUSTY CZWARTEK

Jak przystało na tak wesołe i słodkie święto Przedszkolaki postanowiły otworzyć ZOO-PIEKARNIE, a dochód ze sprzedaży pączków przeznaczyć na wspólną wycieczkę i bal w przedszkolu. Owe pyszności samodzielnie wykonały. Rano z pysznymi ZOO-PĄCZKAMI przywitały specjalnych gości: Kochanych Rodziców!  Radości i dumy małych cukierników z własnoręcznie wykonanych pyszności nie było końca!  A jak smakowały… palce lizać! Rodzice chętnie częstowali się pysznościami. Zebraliśmy bardzo dużą kwotę – 901 zł i 78 gr. Dziękujemy! Tego dnia odbyły się również zabawy muzyczno-ruchowe ,,Pieczenie chrustu”, ,,Układanie pączkowych rytmów”, zabawy taneczne oraz zajęcia plastyczne. Zapraszamy do galerii.