Home » > Kategoria główna » Sprawozdanie z turnieju unihokeja

Przesyłam sprawozdanie z turnieju unihokeja klas I – III.

Podczas zajęć SKS zorganizowano oraz przeprowadzono turniej  „unihokeja”.

Rozgrywki zostały podzielone na dwa etapy.

I etap rozegrano dnia 16.03.2023r.

Wówczas rozegrano trzy spotkania (IAB – II DZ, II CH – III oraz IAB – II CH).

Drugi etap rozgrywek przeprowadzono 30.03.2023r. Odbyły się następujące spotkania: (III – II DZ/CH oraz klasa IAB – III).

Limit czasowy poszczególnych spotkań wynosił 2×9 minut z krótką przerwą na odpoczynek.

Drużyna każdej z reprezentujących grup mogła składać się z sześciu zawodników (pięciu zawodników grających w polu gry oraz bramkarz).

Ze względu na dużą nieobecność uczniów w szkole podczas przeprowadzanych rozgrywek drużyny klas I połączyły swoje siły w jeden zespół.

Łącznie rozegrano pięć spotkań.

Współzawodnictwo przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 punkty, w przypadku wyniku remisowego 2 punkty, natomiast  za przegraną 1 punkt.

III miejsce – klasa IAB – 5 punktów

Uczniowie klas II oraz IAB zdobyli taką samą ilość punktów. Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy klasą II oraz IAB zdecydował o tym, iż uczniowie klasy II wywalczyli w końcowej klasyfikacji miejsce II.

Wszystkim drużynom uczestniczącym w rozgrywkach serdecznie dziękuję za udział, oraz gratuluję osiągniętego sukcesu.