Home » > Kategoria główna » UMIEJęTNIE -ZNACZY BEZPIECZNIE

UMIEJęTNIE -ZNACZY BEZPIECZNIE

Jak co roku w okresie powakacyjnym na zajęciach technicznych odbywają się zajęcia służące bezpieczeństwu w szkole, na rowerze, a także w codziennych sytuacjach życiowych.

Dlatego też klasa czwarta podczas zajęć, sama na sobie, przećwiczyła już pozycję BOCZNĄ USTALONĄ , a także miała możliwość posłuchania swojej klasowej koleżanki, która zdobyła podczas tegorocznych wakacji dyplom MAŁEGO RATOWNIKA. Wszystkie koleżanki i koledzy,  wzięli czynny  udział w jej instruktażu zachowań  różnych sytuacji, które mogą nas spotkać przysłowiowo za rogiem…w momencie kiedy tego się najmniej spodziewamy…

Dodatkowo Gabrysia stanęła na wysokości zadania, przynosząc do klasy profesjonalną apteczkę ratowniczą oraz manekina, na którym pokazała, jak wykonać resuscytację krążeniowo oddechową. Klasa 4 jest odpowiednio przygotowana do niesienia pomocy innym.