Home » > Kategoria główna » ŚWIĘTO TALENTÓW I EKSPERYMENTÓW W KLASIE I

ŚWIĘTO TALENTÓW I EKSPERYMENTÓW W KLASIE I

Dzień Edukacji zwany też Dniem Nauczyciela klasa pierwsza postanowiła uczcić bardzo aktywnie. Tego dnia uczniowie wcielili się w role naukowców- nauczycieli i przygotowali niesamowite pokazy oraz eksperymenty. Były wybuchy wulkanów, doświadczenia z mlekiem i pieprzem, wodne obrazy, cukierkowe tęcze, musujące krople deszczu, świecące w ciemności mikstury, rozkwitające w wodzie papierowe kwiaty… Okazało się też, że są wśród nas treserzy psów, karciani magicy, mistrzowie pięknego czytania, piosenkarze, akrobaci, miłośnicy origami, a nawet gimnastyczka języka. Zabrakło nam czasu, aby pochwalić się wszystkimi zdolnościami. Brawo Pierwszaki! To było niesamowite Święto Edukacji z Wami w rolach głównych!