Home » > Kategoria główna » Eksperymenty u 6 latków.

Eksperymenty u 6 latków.

Oglądając zdjęcia z  minionego tygodnia, można śmiało stwierdzić, że  grupa 6 latków się nie nudziła. Czas mija nam intensywnie i wesoło. Zresztą przekonajcie się Państwo sami…

Mądre Sowy tydzień spędziły na eksperymentowaniu i poznawaniu wielu nowych rzeczy. Rozmawiały o powietrzu, wodzie, ziemi oraz  ogniu. Ale to nie wszystko co się działo: przedszkolaki rozpoczęły naukę na bum-bum rurkach i wspólnie zagrały magiczne „STO LAT”.  Pod koniec pracowitego tygodnia skorzystały z ciekawych zajęć  z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. To świetna pomoc do uatrakcyjnienia zajęć. Przedszkolaki mogły uczestniczyć w specjalnie przygotowanych ćwiczeniach, które opracowaliśmy z myślą o nich. Tablica interaktywna służy nam do malowania obrazów, układania puzzli, przechodzenia przez labirynty, liczenia, pisania i wielu innych zabaw.