Home » > Kategoria główna » Konkurs plastyczny z języka angielskiego „Pictionary”

Konkurs plastyczny z języka angielskiego „Pictionary”

Uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie plastycznym z języka angielskiego „Pictionary”. Ich zadanie polegało na zilustrowaniu słowa, np. słowo „kawa – coffee” trzeba było przedstawić na rysunku za pomocą kawy. Prace, które dostarczyły dzieci, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Techniki użyte w pracach były bardzo różnorodne, pomysły na słowa również były przeróżne. Po burzliwych obradach wyróżnienia otrzymują Zuzia  Witczak, Alicja Maciejewska, Julka Podawacz, Zuzia Klaczyńska, Oliwier Dorsz, Maja Jakubowicz, Michalina Pełczyńska i Gabrysia Wróblewska.Jak tylko będzie to możliwe, zostaną wręczone nagrody.