Dzień Rodziny w przedszkolu!

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. I odwrotnie – dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i taty. By dać wyraz tym wszystkim uczuciom, w tym roku nasze przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Dzień Taty w ramach wspólnego Rodzinnego Dnia Rodziny tym razem w domu,  pod hasłem „Żyjmy zdrowo na wesoło”.

Dzieci przygotowały dla swoich rodziców krótką część artystyczną oraz wymyśliły  zadania do wykonania.  Tato, miał za zadanie wykonać  sałatkę owocową, a mama obrazek z gwoździków, sznurka  i deseczki. Po skończonej zabawie, każdy z rodziców miał wykonać zdjęcie i przesłać  do wychowawcy.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Celem naszej imprezy było przede wszystkim wzmacnianie emocjonalnej więzi z rodziną, integracja poprzez wspólną zabawę, jak również propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie do wspólnego spędzania czasu wolnego.