Home » > Kategoria główna » Półkolonie 02.07.2021

Półkolonie 02.07.2021

Dzisiejszy dzień półkolonii rozpoczął się zabawą  plastyczną. Każda grupa rysowała swoje skojarzenia z wakacjami,  po czym tworzyła z nich jeden wspólny plakat.  Następnie wyruszyliśmy na wycieczkę pieszą do lokalnej piekarni, gdzie obejrzeliśmy jej wyposażenie  a piekarze opowiedzieli nam na czym polega ich praca i jak dokładnie powstaje chleb. Poczęstowani zostaliśmy także  pysznymi , świeżymi bułeczkami. W drodze powrotnej odwiedziliśmy także plac zabaw. Po przerwie na posiłek w szkole wybraliśmy się do lasu, gdzie kreatywnie bawiliśmy się w „Budowanie szałasów”.  Odkryliśmy swoje ukryte talenty! Na boisku szkolnym odbyły się wesołe zawody oraz mecz piłki nożnej. Pełni wrażeń rozchodziliśmy się do domów!