Home » > Kategoria główna » W wakacje z ekologią na ty…..

W wakacje z ekologią na ty…..

Po porannej rozgrzewce na świeżym powietrzu udaliśmy się na spotkanie z przedstawicielami ZGO, którzy przybliżyli nam zasady segregacji śmieci oraz zachowań przyjaznych środowisku. Następnie z p. Danką- bibliotekarką wykonaliśmy z odpadów (nakrętek, rolek po papierze toaletowym) ślimaki, tęcze, kwiaty oraz motyle. Po części plastycznej wysłuchaliśmy opowieści o treści ekologicznej. Po ciekawej lekturze przyszła pora na super ciekawe zabawy: rysowany „głuchy telefon”, zabawy z chustą Klanza. Na boisku czekały na nas dalsze konkurencje: puszczanie baniek mydlanych, rysowanie kredą, wyścigi z balonami, układanie wyrazów z liter oraz przekazywanie słomkami kółka kolejnej osobie. Nie było to wcale takie proste! Zabawy i śmiechu nie brakowało!