Home » > Kategoria główna » Zwierzęta w przedszkolnej dżungli

Zwierzęta w przedszkolnej dżungli

Drugi tydzień wakacji w przedszkolu odbył się pod hasłem DŻUNGLA. Przedszkolaki przeniosły się w świat Tarzana, poznały tam mieszkające zwierzęta  m.in. zebry, słonie, żyrafy, małpy, hipopotamy, krokodyle, tygrysy i wiele innych. Dzieci w trakcie podróży po dżungli miały za zadanie wykonać wiele prac plastycznych różnymi technikami, bawiąc się przy tym i śmiejąc. W czasie wędrówki udały się także na „odpoczynek” do zamku dmuchanego, placu zabaw oraz małpiego gaju gdzie mogły wyładować swój  nadmiar energii. Innym razem za pomocą bajki przeniosły się w świat „Króla Lwa” i jego przyjaciół. Ostatniego dnia podróży przedszkolaki, wykonały maski swoich ulubionych zwierząt, a w efekcie cała sala stała się jedną wielką dżunglą.