Home » > Kategoria główna » „My się wcale nie nudzimy i razem dobrze się bawimy”

„My się wcale nie nudzimy i razem dobrze się bawimy”

Spieszymy z relacją z minionego, jak zwykle ciekawego i niezapomnianego tygodnia.

Nasze malutkie Smerfy bardzo dobrze czują się razem, co widać w trakcie zabawy oraz w czasie zajęć. W tym tygodniu poznaliśmy zasady grzecznego przedszkolaka oraz trzy magiczne słowa, które na stałe zagościły w naszej grupie!  Przedszkolaki rozmawiały o jeżu, grzybach, obchodziły Dzień Kropki.  Stworzyły ,,Kodeks przedszkolaka” i obiecały, że cały rok postarają się być wzorowymi przedszkolakami. Było bardzo wesoło.

To wszystko co chcieliśmy Wam opowiedzieć. Czeka nas kolejny tydzień przygód. Pozdrawiamy i jak zawsze trzymamy kciuki za dobry następny tydzień !