Home » > Kategoria główna » STARTUJEMY…AKCJA RODZICE DZIECIOM-JESIENNE WARSZTATY Z MAMĄ ALANA.

STARTUJEMY…AKCJA RODZICE DZIECIOM-JESIENNE WARSZTATY Z MAMĄ ALANA.

23.09.  w  ramach „Akcji rodzice  –  dzieciom” odwiedziła nasze przedszkole Pani Marlena- mama Alana z grupy 3 latków.

Nie do przecenienia jest rola, jaką  w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat,  odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając – nasze przedszkole  realizuje program „Poczytaj mi proszę…”.

Pani Marlena przeczytała dzieciom książkę  pt. „Jesień u Puchatka”. Była to świetna okazja aby wspólnie świętować nadejście nowej pory roku. Dzieci ochoczo przechodziły przez ścieżkę sensoryczną  wykonaną z  jesiennych darów tj. szyszek, liści, żołędzi i kasztanów, układały  puzzle  o tematyce jesiennej, tańczyły. Na końcu  wykonały pracę plastyczną pt. „Jesienne drzewo”.

Dziękujemy Pani Marlenie za   ten dzień pełen wrażeń i aktywne zaangażowanie w życie przedszkola. Było bardzo wesoło i kolorowo.

Akcja rodzice –  dzieciom trwa. Zapraszamy.