Home » > Kategoria główna » Bal Wszystkich Świętych w przedszkolu

Bal Wszystkich Świętych w przedszkolu

W tym tygodniu  w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych.

Tego dnia było jak w niebie. Dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych. Mogliśmy spotkać min.: św. Marię, św. Franciszka i wielu innych świętych. Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tylu świętych osób.

Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, tańczyły i śpiewały. Brały również udział w licznych grach i konkursach prowadzonych przez panie z przedszkola.

Balem Wszystkich Świętych pokazujemy, że dzień 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych przypomina prawdę o powszechnym powołaniu do świętości. Każdy z nas wierzących jest do niej powołany.

Serdecznie dziękujemy RODZICOM za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów. Poniżej prezentujemy zdjęcia z balu.