Home » > Kategoria główna » ŚNIADANIE WIELKANOCNE U SMERFÓW

ŚNIADANIE WIELKANOCNE U SMERFÓW

W środę 13 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, szyneczki, ciasta, czekoladowych jajek.  Dzieci wspólnie  nakryły do stołu, następnie składaliśmy sobie życzenia i  zasiedliśmy do pięknego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi.  Ten dzień miał wyjątkowy charakter; dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Po śniadaniu Smerfy szukały prezentów od zajączka. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości. Specjalnie dla zajączka przygotowały pisankę z klocków, kurczaczki, zajączki ze skarpety oraz posiały rzeżuchę i owies. To był wspaniały czas.