Home » > Kategoria główna » PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które  po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. 

Grupa Smerfów przygotowała coś wyjątkowego, co utkwi każdemu w pamięci. Postanowiliśmy połączyć uroczystość pasowania z Dniem Rodziny.  Zaprosiliśmy do przedszkola swoich  Rodziców. Na uroczystości  pojawili się również pan Dyrektor oraz gość specjalny, Szef Kuchni -Wujek Piotr, który poszukiwał kucharzy do programu MasterChef. Był to dla Smerfów dzień  pełen niespodzianek. Dzieci po raz pierwszy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne na szerszym forum. Udowodniły, że  chodzą do najlepszego Przedszkola  ZOO  i są zaradne, odważne i oryginalne. Zagrały na garnkach i patelniach, a śpiewem oznajmiły, kto jest w przedszkolu  najważniejszy. Głośne:  „…bo jak nie My, to kto…?” rozbawiło wszystkich gości. Następnie Smerfy złożyły uroczyste ślubowanie, a Pan Dyrektor dokonał  pasowania. Po tej ceremonii otworzyła się magiczna kuchnia MasterChefa i dzieci przystąpiły do działania. Oj działo się, działo…! Smerfy wraz z Rodzicami musiały na polecenie Szefów Kuchni przyrządzić desery owocowe.  Jury bacznie obserwowało poczynania  Smerfowych Rodzin. Na koniec Szefowie Kuchni  jednogłośnie zadecydowali o wygranej wszystkich grup. Ciężko było wyłonić jednego zwycięzcę, gdyż wszystkie desery wyglądały bardzo apetycznie . To był dzień pełen smaków, witamin i radości.  Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia Szefowie Kuchni wręczyli zarówno Smerfom, jak i ich Rodzicom  dyplomy Kucharza i Pomocnika MasterChefa. Taki kulinarny dzień bardzo spodobał się wszystkim i na pewno długo zostanie w naszej pamięci. Oto nasza fotorelacja…

zdjęcia: P. Łąkowski www.onphoto.pl