Home » > Kategoria główna » Zawody lekkoatletyczne

Zawody lekkoatletyczne

Kończy się pierwsza część sezonu lekkoatletycznego. Naszą szkołę w zawodach lekkoatletycznych w konkurencji skoku w dal reprezentowała Alicja  Marcinowska, uczennica klasy V. Alicja brała udział w czwartkach lekkoatletycznych w Jarocinie, w których dwa razy wygrała, a raz była druga. W finale  tej imprezy na poziomie gminnym Alicja wygrała zawody, zdobywając zloty medal i ustanawiając swój rekord życiowy 4.37 cm. Po raz pierwszy w tych zawodach wzięła udział również uczennica klasy V Maja Skowron. Alicja zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w dniach 18-19.VI. w skoku w dal dziewcząt. W roczniku 2010 wzięły udział 62 zawodniczki. Alicja w najlepszej próbie uzyskała rezultat 4.20 cm, co dało jej 20 miejsce w Polsce. Gratulujemy!