Home » > Kategoria główna » Andrzejki z rodzicami

Andrzejki z rodzicami

Andrzejki w naszym przedszkolu to już tradycja. Ten wieczór był dniem zabaw oraz poznawania przyszłości naszych zerówkowiczów. Jednak był on wyjątkowy, bo spędzony wspólnie z całą rodziną. Do świętowania dołączyli rodzice, siostry, bracia młodsi czy starsi a nawet i wujkowie czy ciocie. W całej sali było słychać gwar i radosne śmiechy dzieci. Nasze przedszkolaki i ich opiekunowie wróżyli sobie przebijając serca oraz pobawili się z nami w numerologię. Każdy wykazał się kreatywnością wykonując straszną czarownicę. Dzieci pokazały rodzicom układ taneczny do piosenki „Green, green grass”, który wspólnie przygotowali razem z Panią Kasią na zajęciach tanecznych. Wszystko zwieńczyła wspólna kawa, słodkie oraz przyjemne pogaduchy i tańce z rodziną.