Home » > Kategoria główna » Współzawodnictwa sportowe – wyścigi rzędów

Współzawodnictwa sportowe – wyścigi rzędów

W dniu 01.12.2022r. uczniowie klas I – III Zespołu Szkół w Wilkowyi uczestniczyli w zmaganiach sportowych. Tym razem przeprowadzono „wyścigi rzędów”.  Do współzawodnictwa przystąpiły reprezentacje czterech klas: IA, IB, II, III. Drużyna mogła składać się z ośmiu zawodników (cztery dziewczynki oraz czterech chłopców). Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach biegowo – zwinnościowych. Drużyna mogła zdobyć od jednego do czterech punktów w każdym biegu.

Punktacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce – klasa III – 19 punktów

II miejsce – klasa II – 13 punktów

III miejsce – klasa IB – 10 punktów

IV miejsce – klasa IA – 8 punktów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w zajęciach.