Home » > Kategoria główna » Pierwszy dzień półkolonii

Pierwszy dzień półkolonii

30 stycznia, poniedziałek – pierwszy dzień naszych tegorocznych zimowych półkolonii. Hej – to my pół-koloniści ! Krótko – „Dobra zabawa”!

Pan Dawid wymęczył nas pod koszem, graliśmy w tzw. „króla” – było fajnie aktywnie i super :-). Część z naszej ekipy traktowała kijem piłkę i próbując strzelić bramkę w meczu unihokeja, niektórzy z kolei opanowali kręgle i zliczali sobie strącenia a część dziewczyn jak zwykle walczyła z materacami i odskocznią wywijając skoki i prawie salta oraz grała w gumę.

Wymęczeni  trafiliśmy do sali na drugie śniadanie przy filmie animowanym a potem seria zagadek dla szachistów oraz pełen wypas gier świetlicowych….

Na koniec raz jeszcze sala gimnastyczna, piłka nożna , koszykówka i dalsza zabawa……. aż do przyjścia rodziców…… . Aktywnie, wesoło……..