Home » > Kategoria główna » Turniej w halowej piłce nożnej

Turniej w halowej piłce nożnej

Dnia 18.05.2023r. w ramach zajęć SKS przeprowadzono turniej w halowej piłce nożnej.

Uczestnikami rozgrywek byli uczniowie klas I – III Zespołu Szkół.

Drużyna każdej z reprezentujących klas mogła składać się z siedmiu zawodników. Współzawodnictwo przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Limit czasowy poszczególnych spotkań wynosił 2×8 minut z krótką przerwą na odpoczynek.

Łącznie rozegrano trzy spotkania.

Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 punkty, w przypadku wyniku remisowego 2 punkty, natomiast za spotkanie przegrane 1 punkt. W turnieju obowiązywały podstawowe przepisy halowej piłki nożnej.

5     :     3

Wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny uzyskały taką samą ilość punktów – 4. Aby wyłonić zwycięzcę rozgrywek przeliczono stosunek bramek strzelonych do ilości straconych. W tej klasyfikacji najlepszy wynik uzyskali uczniowie z klasy III ( 9:6) zajmując tym samym I miejsce, nieco gorszy bilans uzyskali najmłodsi uczestnicy turnieju – uczniowie z połączonych klas I ( 8:8) zajmując II miejsce, natomiast uczniowie z kl. II zajęli III miejsce z bilansem (6:9).

Wszystkim drużynom uczestniczącym w rozgrywkach serdecznie dziękuję za udział, oraz gratuluję osiągniętego sukcesu.