
Półkolonie są dofinansowane przez Gminę Jarocin.
Pierwszy dzień półkolonii minął nam na warsztatach u Pani Violi w Środzie Wielkopolskiej, podczas których ozdabialiśmy swoją wakacyjną czapkę oraz #kamyczki z kodem pocztowym, które zabierzemy na wakacyjne wyjazdy. Następnie udaliśmy do Parku Trampolin Funmilia, gdzie zabaw nie było końca.
Pogoda i atmosfera dopisały nam do końca dnia.
































