W piątek 17.10.2025r. w szkole SP 3 w Jarocinie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w unihokeja dziewcząt w kategorii klas 4-6. Dziewczyny z naszej szkoły zajęły 3 miejsce. W grupie graliśmy z SP Roszków oraz z SP 2 Jarocin. W półfinale ulegliśmy wygranym całego turnieju SP Kotlin. W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy 2:1 SP 2 Jarocin.
Naszą szkołę reprezentowały: Julita Woźniak, Agata Piątkowska, Lena Kaczmarek, Lorena Globisch, Agata Ostój, Małgorzata Gmerek, Zofia Kmieć, Matylda Homa, Marta Urbaniak, Zuzanna Bartolik, Anna Troińska.










