W pierwszych dniach stycznia w grupie Biedronki rozmawialiśmy o pożegnaniu Starego Roku i powitaniu Nowego Roku. Dzieci wykonały pracę plastyczną przedstawiającą noworoczne fajerwerki. Poznawaliśmy różne sposoby odmierzania czasu – oglądaliśmy zegary i rozmawialiśmy o ich roli w codziennym życiu. Dzieci samodzielnie wykonały klepsydry, obserwując upływ czasu. Poruszyliśmy również temat dnia i nocy oraz związanych z nimi aktywności.

























