Dzieci z najmłodszej grupy rozpoczęły tydzień od wykonania pięknych śnieżynek przy użyciu farb i pipet. Dzięki tej aktywności ćwiczyły sprawność małych rączek. Następnego dnia malowały podbarwionym lodem. W efekcie czego powstało wspaniałe, tęczowe dzieło. 🌈 ❄️ Następnie, po wysłuchaniu informacji o tym, jak dbać o ptaszki, które zostały z nami na zimę, zadbaliśmy o ich pożywienie, wykonując tłuszczowe kule pełne ptasich smakołyków.
Tydzień zakończyliśmy wspaniałym wydarzeniem – Międzynarodowym Dniem Pizzy. Każde z dzieciaczków samodzielnie przygotowało swoją pizzę, a następnie wszyscy wspólnie ją zjedliśmy. Było to pyszne zakończenie pracowitego tygodnia! 🍕



























