Home » Przedszkole » Dzieci z grupy „Pszczółki” w bibliotece

Dzieci z grupy „Pszczółki” w bibliotece

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek dzieci z grupy „Pszczółki” odwiedziły bibliotekę, gdzie uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach. Panie bibliotekarki przeczytały bajkę pt. „Wypożyczalnia skrzydeł” wykorzystując teatrzyk kamishibai oraz książkę „Pilot i ja”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadań i chętnie rozmawiały o ich treści. Na zakończenie spotkania wykonały pracę plastyczną – kolorowy samolot. Wizyta przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Z życia szkoły: