Home » Szkoła Podstawowa » Akcja Wesołych Ogrodników

Akcja Wesołych Ogrodników

W niedzielę, 17 maja, pracownicy i uczniowie szkoły byli wolontariuszami podczas wielkiego finału Akcji Wesołych Ogrodników.

Wolontariusze kwestowali na terenie całej ziemi jarocińskiej.

17 maj to był ostatni dzień trzydniowej akcji Wesołych Ogrodników. Całkowity dochód  z przeprowadzonej zbiórki tradycyjnie zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych Fundacji Ogród Marzeń. Pozyskane środki pozwolą na sfinansowanie leczenia, turnusów rehabilitacyjnych, hipoterapii, neurologopedii oraz programu „Pomagajka”.

Rekordowa liczba wolontariuszy przełożyła się na zebraną kwotę. Łączny dochód wyniósł ponad 78 tysięcy złotych.

Z życia szkoły: