W czwartek, 18 maja, chłopcy z naszej szkoły udali się na wojewódzki Puchar Tymbarku w kategorii u10 do Obornik. Trafiliśmy do grupy H z drużynami: UKS 7 Konin, Edukator Ostrów Wielkopolski, SMS Remes Opalenica oraz SP7 Leszno. Po meczach grupowych zajmujemy 2 miejsce z dorobkiem 6 punktów.
Wyniki:
Wilkowyja 2:0 Opalenica
Wilkowyja 5:2 Ostrów Wielkopolski
Wilkowyja 0:7 Leszno
Wilkowyja 1:7 Konin
Szkołę reprezentowali:
Szymon Antczak, Szymon Piotrowski, Marcel Małgowski, Franciszek Figaj, Aleksander Skowron, Antoni Białas, Szymon Bednarek, Antoni Biskupski, Oskar Stachowiak.









