W czwartek 21.05.2026 rozegrano Turniej Unihokeja w Woli Książęcej. Grano w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczyny rywalizowały z SP Witaszyce oraz SP Wola Książęca. Chłopcy zmierzyli się z SP Wola Książęca, SP Witaszyce oraz SP Sławoszew.
Szkołę reprezentowali:
Dziewczyny:
Pilarczyk Gabriela, Jakubowicz Karolina, Koperek Zofia, Globisch Lorena, Piątkowska Agata, Woźniak Julita
Chłopcy:
Marciniak Witold, Wieruszewski Ernest, Wysocki Bartosz, Andrzejewski Oliwier, Antczak Szymon.









