Home » Szkoła Podstawowa » Turniej unihokeja w Woli Książęcej

Turniej unihokeja w Woli Książęcej

W czwartek 21.05.2026 rozegrano Turniej Unihokeja w Woli Książęcej. Grano w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczyny rywalizowały z SP Witaszyce oraz SP Wola Książęca. Chłopcy zmierzyli się z SP Wola Książęca, SP Witaszyce oraz SP Sławoszew. 

Szkołę reprezentowali:

Dziewczyny:

Pilarczyk Gabriela, Jakubowicz Karolina, Koperek Zofia, Globisch Lorena, Piątkowska Agata, Woźniak Julita 

Chłopcy:

Marciniak Witold, Wieruszewski Ernest, Wysocki Bartosz, Andrzejewski Oliwier, Antczak Szymon.

Z życia szkoły: