Home » Przedszkole » Wycieczka do Zoo we Wrocławiu 🦒🐘🐠

Wycieczka do Zoo we Wrocławiu 🦒🐘🐠

Nasze przedszkolaki wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Zoo we Wrocławiu. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od rejsu statkiem, który dostarczył dzieciom wielu emocji i pięknych widoków.

Po dopłynięciu rozpoczęliśmy zwiedzanie zoo. Dzieci miały okazję zobaczyć wiele ciekawych zwierząt z różnych stron świata – od majestatycznych słoni i żyraf po kolorowe ptaki i zabawne małpki. Ogromne wrażenie zrobiło na wszystkich Afrykarium, gdzie mogliśmy podziwiać niezwykły podwodny świat oraz egzotyczne ryby i zwierzęta wodne.

Wycieczka była pełna radości, ciekawych odkryć i niezapomnianych wrażeń. Dzieci wróciły bardzo szczęśliwe i bogatsze o nowe doświadczenia. To był wspaniale spędzony dzień! ☀️

Z życia szkoły: