Home » Fundacja

Fundacja

Fundacja ZOO – to ludzie, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w edukacji nie boją się ryzykować i wychodzą poza ramy polskiego szkolnictwa publicznego, tworząc nową jakość nauczania i dając małym placówkom szansę na rozwój i osiąganie rzeczy niemożliwych.

Fundacja, która dzięki swojej pasji do edukacji daje pracę ludziom odważnym, twórczym, kreatywnym a przy tym wykształconym   w swojej dziedzinie i profesjonalnym.

Fundacja Zaradni Odważni Oryginalni w swojej nazwie promuje koncepcję pracy zarówno przedszkola jak i szkoły podstawowej i gimnazjum.

Zaradni – pewni siebie, czujący się bezpiecznie, mogący wiele osiągnąć w życiu, otwarci na wyzwania.

Odważni – chętni do działania, nastawieni optymistycznie, podejmujący ryzyko w zadaniu.

Oryginalni – twórczy, niebanalni, nietuzinkowi, niepowtarzalni, samodzielnie myślący.